Web pre kluby a organizácieWeb stránka typu WEBSHOP
Späť na: Web stránky Joomla
Twitter Google Plus Facebook StumbleUpon Reddit LinkedIn Email
PDFTlačiť

Web stránka pre firmu

Hodnotenie 4/5
Vytvorenie web stránky typu firemný web.
Výrobca: holdysoftware
Cena
1800,00 €
Predajná cena bez DPH 1500,00 €
Suma DPH 300,00 €
DPH 20%
Doplnkové služby (ceny v tejto časti sú uvedené bez DPH) | Additional services
Ak potrebujete doménu:
Doména SK (+11,00 €)
Ak potrebujete hostingovú službu:
Hosting (+57,50 €)
Ak potrebujete optimalizáciu pre Google:
SEO (+291,60 €)
Jazyková mutácia(pre európske jazyky) (+100,00 €)

Web stránky pre firmy

Ponúkame vytvorenie novej web stránky pre firmy a obchodné spoločnosti. Výhody nášho riešenia spočívajú v dynamickom zobrazovaných informácií na webe tak, ako to potrebujete a v nezávislosť na holdysoftware, po zriadení web stránky, pretože web stránku následne dokážete spravovať a aktualizovať systémový softvér úplne sami. Aktualizáciu obsahu dokážete realizovať bez potreby ovládať problematiku programovania. Práca nie je zložitá a pripomína (pomocou webového rozhrania) prácu v textovom editore ( MS WORD , alebo OpenOffice).

Stačí vložiť texty, tabuľky a fotografie v tých miestach, kde to potrebujete. Takto vytvorené internetové stránky môžete do budúcnosti ľubovoľne rozširovať, pretože sú postavené na modulárnom základe. Doplnky môžete získať z našej ponuky web aplikácií, alebo si ich môžete kúpiť, alebo získať aj bezplatne (v závislosti od aktuálnej ponuky) v Joomla Community. Takto môžete šetriť v budúcnosti nemalé investície.

Firemný web je hlavným vizuálnym komunikačným a marketingový nástrojom snáď každej firmy. Práve podľa webových stránok sa zákazníci rozhodujú o kúpe vašich produktov alebo služieb. Zákazník očakáva od firemnej web stránky najmä informácie. Je preto dôležité, aby firemná web stránka disponovala takými informáciami ktoré by mali návštevníkov web stránky zaujať. A celé to správne skombinovať i s grafickým poňatím webu.

Služba vytvorenia web stránky pre  firmu

Funkcionalita web stránky pre firmu

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.