Audio VirtueMart 3TrustPay VirtueMart 3
Späť na: VirtueMart aplikácie
VirtueMart 3 Mini One Stop ShopVirtueMart 3 Mini One Stop Shop
Twitter Google Plus Facebook StumbleUpon Reddit LinkedIn Email
PDFTlačiť

MOSS VAT VirtueMart 3

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Plugin pre VirtueMart 3 Mini One Stop Shop pre poskytovateľov elektronických služieb zákazníkom na území Európskej únie.
Výrobca: holdysoftware
Cena
228,00 €
Predajná cena bez DPH 190,00 €
Suma DPH 38,00 €
DPH 20%
Varianty produktu (Product variants) Ak chcete využiť niektorú z doplnkových služieb, alebo jeho variant, vyberte si prosím.

Podpora a dostupnosť aktualizácií (Support and availability of updates) Kupujete si podporu pre tento produkt s obdobím pre UpDate od dátumu nákupu. Po realizácii platby, náš systém automaticky zašle na Váš e-mail odkaz pre stiahnutie súboru.

MOSS VAT VirtueMart pre firmy registrované v MOSS

 VirtueMart 3 Mini One Stop Shop
v.3.1
CMS Joomla 3 VirtueMart 3

Povinnosť platiť DPH v rôznych krajinách Európskej únie sa týka firiem (platcov DPH), ktorí podľa § 18 zákona o dani z pridanej hodnoty poskytujú tieto elektronické služby:

V takomto prípade obchodník je povinný účtovať a platiť DPH tej krajine (EU) z ktorej kupujúci nakupuje. To znamená, zobrazovanie cien elektronických služieb  s DPH príslušnej krajiny kupujúceho.

A k tomu to účelu slúži plugin MOSS VAT VirtueMart, ktorý automaticky zobrazuje ceny s DPH podľa príslušnej krajiny (EU) kupujúceho. Pre tento účel sú v administrácii VirtueMartu v časti Pravidlá kalkulácie a daní nastavené hodnoty pre DPH jednotlivých krajín EU. Plugin na základe týchto hodnôt a IP adresy kupujúceho, zobrazuje príslušnú výšku DPH a ceny s DPH.

Plugin stačí nainštalovať v rozhraní Joomla 3, aktivovať ho a začať používať.

Plugin pracuje samostatne. Informácie získava z IP adresy kupujúceho v súčinnosti s www.geoplugin.net, a vytvára si vlastnú databázu informácií o IP adresách klientov, ktorí navštevujú váš internetový obchod.

Plugin obsahuje rozhranie pre automatickú aktualizáciu z administrácie systému Joomla. Týmto spôsobom poskytujeme klientom, ktorí si zakúpili tento produkt v budúcnosti automaticky a bezplatne aktualizovať na najnovšie verzie. Na tento plugin sa vzťahuje licencia GNU/GPL.

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.