Web pre kluby a organizácieWeb stránka typu WEBSHOP
Späť na: Web stránky Joomla
Twitter Google Plus Facebook StumbleUpon Reddit LinkedIn Email
PDFTlačiť

Web stránka typu spravodajský portál

Hodnotenie 3/5
Vytvorenie web stránky typu spravodajský portál.
Výrobca: holdysoftware
Cena
4800,00 €
Predajná cena bez DPH 4000,00 €
Suma DPH 800,00 €
DPH 20%
Spôsob úhrady Ak chcete objednať službu (alebo softvér), vyberte si druh úhrady. Je možné celú sumu uhradiť vopred, alebo úhradiť len preddavok a zostatok až po jej realizácii. Platí sa ONLINE. Službu (či softvér) poskytneme až po úhrade jednej z uvedených možností.

Varianty produktu (služby) Ak chcete využiť niektorú z doplnkových služieb, alebo jeho variant, vyberte si prosím.

Web stránka typu spravodajský portál

Web je možné spravovať z rôznych úrovní. Administrátorsky (v sledovaní chodu portálu), spravodajsky (v písaní a zverejňovaní článkov) a z pozície registrovaných členov - autorov, ktorí môžu využívať rôzne rozšírenia (napríklad inzertnú činnosť, alebo zoznamku či blog). Správa takého to webu nie je náročná a po pochopení základného princípu administrácie máte v rukách silný mediálny nástroj. A kde je možné tento druh web stránky využiť? Pre veľké spravodajské portálové riešenia, ale i pre malé školské internetové časopisy, pre internetový bulletin (klubov, neziskových organizácií...) Pre veľké serveri s komerčným ťahom internetových časopisov, bulváru, športových magazínov, pre kultúrny regionálny denník, alebo občasník (spoločenských organizácií).

Služba vytvorenia web stránky pre  internetový obchod zahŕňa

Funkcionalita web stránky typu spravodajský portál

Táto webová lokalita používa súbory cookie pre lepšie používateľské prostredie. Ochrana osobných údajov tým nie je dotknutá.